QUIZ dla czytelników AGROINNOWATORA

Dla uważnych Czytelników przygotowaliśmy quiz, w którym do wygrania jest 30 atrakcyjnych nagród oraz 30 nagród dodatkowych. Wystarczy odpowiedzieć na 5 pytań związanych z treścią naszego biuletynu, aby wziąć udział w quizie i wygrać atrakcyjne nagrody.

 PYTANIA :
1. W którym roku powstała firma INTERMAG?
2. Jaka nowa seria biopreparatów INTERMAG zawiera pożyteczne mikroorganizmy?
3. Jak nazywa się organiczny stymulator wzrostu, który skutecznie łagodzi skutki stresu roślin i przyspiesza ich regenerację?
4. Który preparat dostarcza bor w formie najszybciej pobieranej i przyswajanej przez rośliny?
5. Które produkty prozdrowotne dla zwierząt obejmuje nowa LINIA FARMERSKA?


                
 

 

Podstawowe zasady konkursu:

  1. Quiz polega na udzieleniu prawidłowych odpowiedzi na przedstawione pytania i przesłaniu ich droga korespondencji elektronicznej na adres e-mail: quiz@intermag.pl, z podaniem imienia, nazwiska oraz danych adresowych i nr telefonu osoby biorącej udział w konkursie (Zgłoszenie).
  2. Niezbędnym elementem zgłoszenia jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych Uczestnika przez Organizatora dla celów przeprowadzenia Quizu. Szczegóły dotyczące przesłania prawidłowego Zgłoszenia znajdują się w Regulaminie.
  3. Konkurs trwa od 1.01.2018 r. do 31.01.2018 r. W tym czasie można przesyłać zgłoszenia. Zgłoszenia dokonane przed 1.01.2018 r. nie będą ważne!
  4. Każda z 30 pierwszych osób, które przyślą poprawne odpowiedzi, otrzyma  PARASOL, a kolejne 30 osób otrzyma jubileuszową kostkę RUBIKA.
    O przyznaniu nagrody decyduje kolejność zgłoszeń!
  5. O wygranej Uczestnik zostanie powiadomiony po zakończeniu konkursu drogą korespondencji elektronicznej na adres e-mail z którego dokonał zgłoszenia.