INTERMAG rośnie w Chinach

Wrzesień 13, 2019

Celem wizyty przedstawicieli naszej firmy było spotkanie z chińskim partnerem biznesowym – globalną firmą UPL dystrybuującą nasz sztandarowy produkt TYTANIT, a także uczestnictwo w konferencji Agropages BioEx w Hangzhou, gdzie UPL i INTERMAG były współsponsorami tego wydarzenia.

Prezentacja Sebastiana Żmudzkiego z INTERMAG i Adama Shao z UPL na temat nowych horyzontów dla zastosowania pierwiastków funkcjonalnych w zrównoważonym rolnictwie spotkała się z ogromnym zainteresowaniem ze strony uczestników konferencji nie tylko z Chin, ale również  innych krajów azjatyckich. Nasze stoisko odwiedziło kilkudziesięciu uczestników konferencji zainteresowanych dystrybucją i zastosowaniem naszego produktu. TYTANIT został nagrodzony jako jeden z 10 NAJLEPSZYCH BIOSTYMULANTÓW o największym potencjale rynkowym w Chinach w 2019 roku.

 

Wizyta w Chinach była doskonałą okazją do podsumowania naszej kilkuletniej obecności w krajach Azji Południowo-Wschodniej oraz do odwiedzenia i przeszkolenia lokalnych przedstawicieli UPL. W drugiej części podróży odwiedziliśmy naszego nowego Dystrybutora w północnych Chinach, w celu przeszkolenia lokalnego zespołu sprzedawców oraz bliższego zapoznania się z problemami chińskiego rolnictwa.

 

Rynek biostymulatorów w Chinach szybko się rozwija, a  rolnicy są otwarci na nowe wyzwania i rozwiązania. Działania INTERMAG na nadchodzące lata obejmują zwiekszenie obecności firmy w tej części świata.

 

Fot. 1. TYTANITotrzymał nagrodę jako jeden z 10 NAJLEPSZYCH BIOSTYMULANTÓW o największym potencjale rynkowym w Chinach w 2019 roku.

 

fot. 2. Prezentacja Sebastiana Żmudzkiego cieszyła się duźym zainteresowaniem.

 

Fot. 3. Grzegorz Ciesliński przeszkolił lokalnych przedstawicieli UPL.