Oferta pracy: Mikrobiolog

INTERMAG aktualnie poszukuje osoby na stanowisko:
MIKROBIOLOG

Miejsce pracy: Olkusz, woj. małopolskie

Ogłoszenie z ofertą pracy do pobrania w pliku pdf.

TWOJE ZADANIA:

  • wykonywanie badań mikrobiologicznych m.in. izolacje, posiewy, hodowle mikroorganizmów oraz opracowywanie formuł biopreparatów
  • wykonywanie analiz mikrobiologicznych m.in. badanie jałowości, badanie czystości mikrobiologicznej, identyfikacja drobnoustrojów  i określanie ich liczebności
  • pobieranie i rejestrację próbek do badań
  • prowadzenie dokumentacji, opracowywanie procedur i instrukcji

ZAPEWNIAMY:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę z możliwością rozwoju zawodowego
  • umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • szkolenia, dofinansowania nauki j. obcych
  • szeroki zakres benefitów (opieka medyczna, pakiet socjalny)
  • pracę w młodym i energicznym zespole

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • wykształcenia wyższego (mikrobiologia, biologia, biotechnologia lub pokrewne)
  • znajomości zasad pracy w laboratorium mikrobiologicznym
  • umiejętności pracy w warunkach jałowych
  • umiejętności pracy z literaturą naukową oraz wytycznymi europejskimi
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • sprawnej umiejętności obsługi komputera
  • zaangażowania i odpowiedzialności za realizację zadań
  • dobrej organizacji pracy i umiejętności podejmowania decyzji
  • wysokiej komunikatywności
  • kreatywności, samodzielności i dyspozycyjności

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość i doświadczenie w prowadzeniu procesów produkcyjnych w biotechnologii przemysłowej
  • doświadczenie w prowadzeniu monitoringu mikrobiologicznego przestrzeni produkcyjnej i laboratoryjnej

Link do pełnej treści ogłoszenia