Oferta pracy: Specjalista ds. kontroli jakości

INTERMAG aktualnie poszukuje osoby na stanowisko:
SPECJALISTA DS. KONTROLI JAKOŚCI

Miejsce pracy: Olkusz, woj. małopolskie

TWOJE ZADANIA:

  • bieżąca kontrola jakości surowców, półproduktów oraz wyrobów gotowych wytwarzanych w firmie

  • przygotowanie do analiz próbek nawozów i surowców
  • przestrzeganie i aktywny udział w tworzeniu procedur oraz instrukcji zgodnych z wprowadzonymi w firmie systemami jakości (ISO, HACCP)
  • opracowywanie planów kontroli oraz definiowanie niezgodności
  • bieżąca praca w systemach komputerowych działających w firmie
  • tworzenie raportów, analiz związanych z kontrolą jakości
  • efektywna współpraca z pozostałymi działami

ZAPEWNIAMY:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę z możliwością rozwoju zawodowego
  • umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w młodym i energicznym zespole
  • szkolenia, dofinansowanie nauki j. obcych
  • szeroki zakres benefitów (opieka medyczna, pakiet socjalny)

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • wykształcenia min. średniego technicznego o profilu chemicznym (wykształcenie wyższe chemiczne lub pokrewne będzie dodatkowym atutem)
  • min.2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku (dodatkowym atutem będzie praca w przemyśle chemicznym)
  • znajomości pakietu MS Office
  • umiejętności posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • sumienności, rzetelności, dokładności, dyspozycyjności,
  • umiejętności analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
  • prawa jazdy kat. B

Link do pełnej treści ogłoszenia