QUIZ dla czytelników AGROINNOWATORA

Dla uważnych Czytelników przygotowaliśmy quiz, w którym do wygrania jest 15 atrakcyjnych nagród. Wystarczy odpowiedzieć na 5 pytań związanych z treścią naszego biuletynu, aby wziąć udział w quizie i wygrać atrakcyjne nagrody.

 PYTANIA :
1. Który biopreparat słuzy do "szczepienia" systemu korzeniowego rozsady, m.in. papryki aby po wysadzeniu na miejsce stałe była mniej podatna na atak patogenów glebowych?
2. Do zwalczania której choroby ziemniaka przeznaczony jest biofungicyd PRORADIX?
3. Dla których gatunków zwierząt przeznaczony jest probiotyk SPEED-BIOTIC ?
4. Gdzie mozna sledzic kolejne odcinki programu AGROREWOLUCJE?
5. W której kategorii CYNKO-BOR TURBO zdobył tytuł - Innowacyjny Produkt 2018?

                


 

 

Podstawowe zasady konkursu:

  1. Quiz polega na udzieleniu prawidłowych odpowiedzi na przedstawione pytania i przesłaniu ich droga korespondencji elektronicznej na adres e-mail: quiz@intermag.pl, z podaniem imienia, nazwiska oraz danych adresowych i nr telefonu osoby biorącej udział w konkursie (Zgłoszenie).
  2. Niezbędnym elementem zgłoszenia jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych Uczestnika przez Organizatora dla celów przeprowadzenia Quizu. Szczegóły dotyczące przesłania prawidłowego Zgłoszenia znajdują się w Regulaminie.
  3. Konkurs trwa od 1.01.2019 r. do 31.01.2019 r. W tym czasie można przesyłać zgłoszenia. Zgłoszenia dokonane przed 1.01.2019 r. nie będą ważne!
  4. Każda z 15 pierwszych osób, które przyślą poprawne odpowiedzi, otrzyma  11- funkcyjny multitool z latarką w ozdobnym opakowaniu.
    O przyznaniu nagrody decyduje kolejność zgłoszeń!
  5. O wygranej Uczestnik zostanie powiadomiony po zakończeniu konkursu drogą korespondencji elektronicznej na adres e-mail z którego dokonał zgłoszenia.