Wystartowaliśmy z trzecim sezonem Agrorewolucji!

To już kolejny sezon, w którym dzielimy się wiedzą i dostarczamy nowoczesnych technologii do polskich gospodarstw, aby pomóc im w rozwoju oraz zwiększaniu zysków jakie generują w swoich gospodarstwach. Ten sezon jest wyjątkowy, ponieważ pomagamy już nie tylko małym gospodarstwom, ale także takim, które radzą sobie już całkiem nieźle (gospodarstwo Rafała ma ponad 150 ha i świetnie wyposażony park maszynowy).

 

Sezon prowadzą znani Wam z poprzedniego sezonu YouTuberzy: Grzegorz Bardowski (znany z popularnego programu „Rolnik Szuka Żony”), „Kula” oraz „Rolnik Nieprofesjonalny”.

 

Program Agrorewolucje realizujemy tak jak w poprzednich edycjach w konsorcjum trzech czołowych polskich firm: INTERMAG, oraz  GRUPY AZOTY oraz CIECH Sarzyny.

 

Dotychczas w dwóch sezonach powstało 28 odcinków programu o łącznej liczbie przekraczającej 4 000 000 wyświetleń i łącznym czasie oglądania ponad 300 000 godzin.

 

Nasz kanał na platformie YouTube ma już prawie 17 000 subskrybentów co plasuje go w czołówce polskich kanałów o tematyce rolniczej.

 

Liczymy, że nowy sezon będzie świetną przygodą dla uczestników programu, dostarczy cennej wiedzy o rolnictwie wszystkim widzom oraz wzmocni pozycję naszej firmy jako lidera nowoczesnych technologii!
 

 

Zachęcam do oglądania oraz subskrybowania naszego kanału!!