„Zakaźne zapalenie oskrzeli kur - ogólnoświatowy problem w przemyśle drobiarskim” - Międzynarodowa Konferencja Naukowa Puławy

W dniach 28.09 oraz 29.09.2018 braliśmy udział w międzynarodowej konferencji „Zakaźne zapalenie oskrzeli kur – ogólnoświatowy problem w przemyśle drobiarskim”, która odbyła się w Państwowym Instytucie Weterynaryjnym-Państwowym Instytucie Badawczym w Puławach.

 

Podczas konferencji, mieliśmy możliwość zaproszenia na nasze stoisko wielu uczestników zjazdu.
Poruszaliśmy tematy poprawy odporności stada przy użyciu dostępnych produktów rynkowych, oraz dyskutowaliśmy o nowych aspektach prawnych zwalczania chorób zakaźnych.

 

Duże zainteresowanie lekarzy weterynarii wzbudził nasz nowy produkt SPEED-BIOTIC. Produkt ten, to stabilizator mikroflory jelitowej oparty o bakterie Bacillus subtlis i wzbogacony w ekstrakt z oregano.

 

Praktycy zwrócili szczególną uwagę na praktyczne dawkowanie preparatu, oraz unikalne opakowanie. Cieszy nas fakt tak dobrego odbioru SPEED-BIOTIC i mamy nadzieje, że już wkrótce nasz probiotyk będzie czołowym produktem immunostymulującym organizm ptaków w tym segmencie rynku.