Wiodący polski producent nawozów specjalistycznych, biostymulatorów, preparatów mikrobiologicznych dla rolnictwa i ogrodnictwa oraz produktów prozdrowotnych dla zwierząt.

Aktualnie poszukuje osoby na stanowisko:

SPECJALISTA

DS. MARKETINGU

Miejsce pracy: Olkusz, Małopolska

PDF do pobrania

TWOJE ZADANIA:

•       analizowanie i wykorzystywanie aktualnych trendów (nie tylko rynkowych)

•       wsparcie w tworzeniu strategii rozwoju i komunikacji marek

•       prowadzenie kampanii marketingowych 360 stopni

•       prowadzenie i realizacja projektów marketingowych

•       prowadzenie badań i tworzenie analiz marketingowych

•       efektywna komunikacja z pozostałymi działami

•       udział w międzynarodowych konferencjach targach i warsztatach branżowych

ZAPEWNIAMY:

•       rozwój w segmencie agrochemikaliów i biotechnologii

•       możliwość zdobycia doświadczenia w prowadzeniu międzynarodowych marek, których strategie powstają w Polsce

•       pracę w młodym i energicznym zespole

•       umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie

•       szeroki zakres benefitów

SZUKAMY CIEBIE, JEŚLI:

•       jesteś młodą, ambitną osobą, która stawia na rozwój

•       ukończyłeś/aś studia wyższe lub jesteś na ostatnim roku studiów

•       biegle posługujesz się językiem angielskim

•       chcesz zarządzać projektami, najczęściej wieloma na raz

•       masz pasję do marketingu i wszystkiego co z nim związane

•       chcesz budować, tworzyć, odcisnąć swoje piętno na marketingowej mapie

•       Excel i Power point to Twoi Microsoftowi przyjaciele

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@intermag.pl

Za nadesłane zgłoszenia dziękujemy, jednocześnie informując, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez Intermag sp. z o.o. z siedzibą w Olkuszu zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dodatkowo wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Intermag sp. z o.o. z siedzibą w Olkuszu. Jestem świadom, iż przysługuje mi prawo odwołania niniejszej zgody.”