Wiodący polski producent nawozów specjalistycznych, biostymulatorów, preparatów mikrobiologicznych dla rolnictwa i ogrodnictwa oraz produktów prozdrowotnych dla zwierząt.

Aktualnie poszukuje osoby na stanowisko:

SPECJALISTA

DS. SPRZEDAŻY

Miejsce pracy: województwo Zachodniopomorskie

PDF do pobrania

TWOJE ZADANIA:

  • obsługa dotychczasowych oraz intensywne poszukiwanie nowych klientów
  • nawiązywanie kontaktów handlowych
  • budowanie i utrzymywanie bardzo dobrych kontaktów z klientami
  • rozwój sprzedaży
  • organizacja szkoleń i pokazów u klienta
  • doradztwo techniczne klientom
  • organizacja i udział w akcjach promocyjnych i targowych

ZAPEWNIAMY:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę z możliwością rozwoju zawodowego
  • umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w młodym i energicznym zespole
  • szeroki zakres benefitów

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • wykształcenia wyższego rolniczego lub ogrodniczego
  • predyspozycji do pracy w handlu
  • umiejętności obsługi komputera
  • wysokiej komunikatywności i łatwości nawiązywania kontaktów
  • kreatywności i dyspozycyjności
  • prawa jazdy. Kat. B.

    Doświadczenie w branży na podobnych stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@intermag.pl

Za nadesłane zgłoszenia dziękujemy, jednocześnie informując, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez Intermag sp. z o.o. z siedzibą w Olkuszu zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dodatkowo wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Intermag sp. z o.o. z siedzibą w Olkuszu. Jestem świadom, iż przysługuje mi prawo odwołania niniejszej zgody.”