Aktualności

URODZAJ NAGRÓD - LOTERIA TYTANIT - START 01.02.2017 r.

20.03.2017

KUP TYTANIT do wygrania ponad 10 000 NAGRÓD!! W TYM NAGRODA GŁÓWNA QUAD!

czytaj więcej

piękny IGLAK

01.03.2017

Różnorodność gatunków, wielkości i kształtów iglaków sprawia, że są one ozdobą każdego ogrodu przez cały rok. Latem stanowią piękne tło dla innych roślin, a zimą ożywiają monotonną kolorystykę ogrodów i parków.

czytaj więcej

super TRAWNIK

24.02.2017

Ładny i zadbany trawnik to podstawa każdego ogrodu. Pełni funkcję „dywanu” i jest elementem kompozycji oraz tłem dla pozostałych roślin.

czytaj więcej

Diamenty Forbsa 2017 dla INTERMAG

15.02.2017

Już po raz dziesiąty w porozumieniu z redakcją miesięcznika „Forbes” firma Bisnode Polska opracowała zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w kraju.

czytaj więcej

Polecane Produkty


Aktualności i Artykuły

Warzywa nr 2/2017 str. 30 - Stawiają na badania, rozwijają się

Konferencja prasowa firmy INTERMAG, która odbyła się 8 grudnia 2016 r., w miejscowości Dosłońce (woj. małopolskie) połączona była z prezentacją zaplecza badawczego Działu Badań i Rozwoju przedsiębiorstwa, w tym komory fitotronowej, nowego laboratorium oraz zautomatyzowanego tunelu do badań biologicznych, zlokalizowanych w Osieku k. Olkusza.

czytaj więcej

Hasło ogrodnicze nr 2/2017 str. 15 - Rynek, prawo i odpowiedni produkt

O rynku nawozów dolistnych i biostymulatorów, trudnościach związanych z regulacjami prawnymi i perspektywach rozwoju tego segmentu oraz kwestiach dotyczących wyboru właściwego preparatu mówi Wiesław Ciecierski, dyrektor marketingu w firmie INTERMAG.

czytaj więcej

Nowoczesna Uprawa nr 2/2017 str. 48 - Rozwijają serię biopreparatów

INTERMAG - prężnie się rozwija. Świadczą o tym zarówno inwestycję w zaplecze produkcyjne, nowoczesne centrum badawczo-rozwojowe, jak i powiększenie oferty produktowej.

czytaj więcej